Aktuálně - Web ZO ČZS Horní Moštěnice

Přejít na obsah

Aktuálně

POZOR!!!   Z důvodu výskytu koronaviru COVID-19 v ČR a následných vládních opatření se ruší zájezdy do Kroměříže, poznávací zájezd Raduň/Hradec n.M. a celodenní zájezd do Vídně .
Dne 27.5.2020 se výbor ČSZ rozhodl vzhledem k přísným hygienickým předpisům při pořádání hromadných akcí zrušit plánovanou vycházku do přírody se soutěžemi a následným pohoštěním u rybníka. Věříme, že tato opatření naši členové i přátelé zahrádkářů pochopí. Proto: " Nashledanou v lepších časech"!
28.5.2020
18.4.2020
30.3.2020
Zajímavé ceny zahrádkářských potřeb na webu společnosti ALDOSHOP (sklad firmy Čechy 47).Jde zásilkový obchod se širokou škálou sortimentu zaměřený na domácí, kuchyňské a zahrádkářské potřeby. "Našim cílem je nabízet kvalitní zboží za přijatelné ceny s maximální rychlostí dodání. V našem internetovém obchodě naleznete široký sortiment sušáků na prádlo, velký výběr nákupních tašek na kolečkách, kvalitní žehlicí prkna, dále rotační mopy, schránky, zahradní grily, kompostéry, proutěné zboží, nářadí, bazény, hračky atd". Doporučujeme vyzkoušet - levné ceny sudů na vodu a kompostérů. Příjemné a rychlé jednání, možnost bezplatně zboží vyzvednout přímo ve skladu v Čechách. Objednávky na webových stránkách : https://www.vedop.cz/.
Zajímavá sleva hnojiv  u společnosti MJM agro, a. s.
Na prodejně v Přerově, Dluhovská 741, tel.: 581 22 51 30 nabízí příjemná prodavačka za ceny roku 2019 osivo, pesticidy,kapalná a pevná průmyslová hnojiva. POZOR: vzhledem k výskytu koronaviru COVID-19 je upravena pracovní doba - otevřeno je do 14.30 hodin ( polední pauza 11.30-12.00) Upozorňujeme zejména na nízkou cenu:
NPK 25kg (15-15-15) ..........380 Kč s DPH
NPK 50kg (15-15-15) .......... 720Kč s DPH
Agro NPK je minerální hnojivo určené k základnímu hnojení ovoce a zeleniny před vlastní výsadbou a k přihnojování v průběhu vegetace. Hnojivo má vyvážený poměr živin, vysoký obsah dusíku v rychle působící formě pro bujný a rychlý nárůst plodin.
Cererit 10 kg ...............................269 Kč s DPH (poslední kusy balení za tuto cenu)
Dolomitický vápenec s Mg 40 kg...150 Kč s DPH ( stávající cena od 179 Kč)
Pokud v prodejně nakoupíte nad 750 Kč, získáte průkazku, na kterou příště nakoupíte se slevou 5% !!!!


Ceník  společnosti KERA GREEN s.r.o. pro rok 2020 (ke stažení v menu " Dokumenty").
 
Tradiční česká firma s 27letou tradicí nabízí našim zahrádkářům  široké portfolio  výrobků NATUREGARDEN  profesionální kvality, čímž se liší od „Akčních nabídek“ jiných prodejců. Do každého substrátu této řady se přidává speciální smáčedlo, které napomáhá rozvodu vody a přenosu živin ke kořenům rostlin. Dle způsobu použití výrobky obsahují různé druhy vybraných vrchovištních rašelin,směs kůrových i zelených kompostů.Jsou obohaceny také o speciální hnojiva s mikroprvky. NATUREGARDEN GREEN jsou produkty prémiové řady v certifikované BIO kvalitě ekologického zemědělství. Použitá hnojiva jsou organického původu ,půdní reakce je upravena dolomitickým vápencem. Jedná se o skupinu výrobků podporující nové trendy pěstování s pozitivními účinky,jak pro pěstitele,tak pro životní prostředí. Kompletní ceník vzhledem k jeho velikosti uvádíme v sekci Dokumenty. DOPORUČUJEME VYZKOUŠET !!
Tel.: +420 573 332 426, e-mail : kera@kera.cz
www.kera.cz
 
1.2.2020
Seznam novinek, které budou na prodejně JUKA Tovačov  na jaře k mání
 
Ořešáky Fernette, Franquette a Fernor
Angrešty žluté – Hinnonmäki grön, Zlatý fík, Dukát, Mucurines, Greenfinch
Angrešty červené – Hinnonmäki rot, Martlet, Karát, Pax
Hrušeň Dita, jabloň letní Katja, broskvoň Maycrest
Meruňky – Bora, Farbaly, Lilly cot, Mogador, Monster cot, Wonder cot
Japonské švestky – Black Amber a T. C. Sun
Kiwi actinidia delic. Hayward a Tomuri
Třešně na Gisele 5 – Cristalina, Grace star, Early star, Sabrina, Skeena
Třešeň Büttnerova a Sunburst
1.2.2020
Návrat na obsah